אנו מחויבים לביצוע הפרויקט על כל שלביו בצורה המקצועית והטובה ביותר, תוך דיוק והקפדה על תכנון וביצוע באיכות ללא פשרות, כדי לחזק ולמגן את הנכס שלכם מפני איומים אסטרטגיים ואסונות טבע, כדי שתוכלו לישון בשקט גם בזמנים פחות רגועים.

 

לפרויקטי תמ"א יש הרבה יתרונות בהשבחת ערך הנכס העיקרי שלכם ובשיפור משמעותי באיכות החיים היומיומית שלכם בדירה ובבניין. אולם החשיבות העיקרית של פרויקטי התמ"א היא בטחון והבטיחות שחיזוק המבנה נותן לכם ולמשפחתכם.

 

מלבד נושא רעידת האדמה, אשר המומחים תמימי דיעות לגביה, כי זהו עניין של זמן, אי אפשר להתעלם מהמציאות האזורית בה אנו חיים. תמ"א 38 לא רק ממגנת את המבנה כנגד רעידות אדמה, יותר מזה היא מאפשרת בניית מרחב דירתי מוגן הנותן לכם שקט נפשי משמעותי כנגד איומים אסטרטגיים ואזוריים (הגנה וגישה מהירה לאזור מוגן כנגד נפילת טילים קונבנציונאליים ובלתי קונבנציונאליים).

ולכן הדחיפות בביצוע פרוייקט כאמור היא רבה! וביצועו יאפשר לכם לישון בשקט בידיעה כי אתם ומשפחתכם מוגנים.

 

מכיוון שמדובר בחיזוק מבנה ישן, יש חשיבות ראשונה במעלה לאמינות ולמקצועיות של הקבלן/יזם אותו אתם בוחרים. קל יחסית לדעת אם קיבלתם המפרט הקוסמטי הכלול בהצעה שקיבלתם בתחילת הדרך. אולם החשיבות הקריטית נמצאת דווקא באותם רכיבים אשר אינם נראים לעין, שיטת הבניה, החומרים וההקפדה על התקנים, אותם רכיבים אשר יעמדו למבחן רק בשעת אמת. ולכן יש לבדוק ביסודיות את החברות השונות המבקשות להתקשר עימכם, לבדוק את הפרויקטים שהם ביצעו, את הניסיון והידע המקצועי שלהם ושל צוות ההנהלה ולוודא כי מדובר באנשים אמינים אשר אתם מרגישים בנוח לתת בידיהם את האחריות לשמירה על בטחונכם ובטחון משפחתכם.

 

 

אנו בבניין וסביבה מחויבים לביצוע הפרויקט על כל שלביו בצורה המקצועית והטובה ביותר, תוך דיוק והקפדה על תכנון וביצוע באיכות ללא פשרות, כדי לחזק ולמגן את הנכס שלכם מפני איומים אסטרטגיים ואסונות טבע, כדי שתוכלו לישון בשקט גם בזמנים פחות רגועים.