אפגד בניין וסביבה נבחרת שוב ושוב לביצוע פרויקטי תמ"א 38 ופינוי בינוי ויש לכך סיבות טובות:

 

ההצעה הטובה והנכונה ביותר – כדי שהנכס העיקרי שלכם ימקסם את ערכו.

אנו מחויבים לתת לבעלי הדירות את ההצעה הטובה והנכונה ביותר וזאת על מנת לייצר שיווי משקל הוגן ונכון בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט (בעלי הדירות, ספקי חומרי גלם ושירותים, רשויות, החברה וכו') ולהבטיח את סיום הפרויקט בשלום, במהירות ובאיכות הבנייה הגבוהה ביותר.

 

אמינות, שירות לקוחות משפחתיות וליווי צמוד.

עבורנו אלו לא סיסמאות, החברה מתגאה בצוות עובדים וותיק ומקצועי המלווה את הלקוח לאורך כל הדרך באמינות, שקיפות ויחס חם. מעגל הלקוחות החוזר של החברה מחזק ומתחזק את השקפת עולם זו. 

 

מקצועיות ללא פשרות – כדי שתוכלו לישון בשקט שנים רבות.

החברה הינה חברה יזמית וגם חברה מבצעת. רשומה ברשם הקבלנים בדירוג הגבוה ביותר בענף הבנייה למגורים – בלתי מוגבל. 

פרויקטים של בניה ככלל ופרויקטים של תמ"א וחיזוק מבנים בפרט, מחייבים ניסיון ומקצועיות בתחום. להנהלת הקבוצה ועובדיה ניסיון של שנים רבות ומוניטין ללא רבב, בביצועי פרויקטי נדל"ן מורכבים ובניית אלפי יחידות דיור וכן ניסיון ייחודי והתמחות בנושאי פינוי בינוי (ראה פרויקט נווה שרת בתל אביב).

 

תכנון מודרני ויוקרתי לצד פונקציונאליות, עמידות וחסכון בתחזוקה – כדי שתהיה לכם חווית מגורים מהנה ומפנקת.

המפרט לפיו אנו עובדים משלב בניה מתקדמת ויוקרתית ובתכנון אדריכלי הנעשה בשיתוף הדיירים ומתוך התייחסות לצרכים הפרטניים של הדיירים, כדי למקסם את התאמת התכנון לדיירים ולצרכיהם ולאפשר סביבת חיים נעימה ונוחה לאורך שנים.

אנו משתמשים בחומרים איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה ומקפידים על תכנון וביצוע המבטיחים מינימום תחזוקה בנכס.

 

איתנות פיננסית  – כדי שתדעו שיש לכם גב.

הקבוצה מדורגת בין 100 חברות הבנייה והיזמות המובילות הן בדירוג  BDI והן בדרוג B&D ונמצאת מתחת לממוצע מדד הסיכון של BDI שמשקלל את מצבן הפיננסי של החברות הקבלניות.

 

הפרעה מינימאלית לחיים בתקופת הבניה, ליווי אישי ושירות לקוחות כערך עליון – כי זה מובן מאליו.

אנו רואים בלקוח שותף. עם תחילת ההתקשרות אנו מעמידים לרשותכם מנהל פרויקט (זמין עבורכם בכל עת) המגובה בצוות איכותי ומנוסה של מהנדסים, אדריכלים, כלכלנים ומחלקת שירות לקוחות, לתת לכם מענה אישי ומקצועי בכל עניין.

 

מחויבות לבניה סביבתית ולערכי הקיימות – כדי שתהיה לכם איכות חיים.

אנו פועלים מתוך הכרה בחשיבות חזון הקיימות ובסינרגיה בין בניה סביבתית, איכות חיים וערך כלכלי. אנו מחויבים לתכנון ולבניה סביבתית ומשתמשים במגוון רחב של פתרונות מתקדמים המבטיחים סביבת מגורים בריאה, מהנה, ובטוחה יותר לצד חסכון בעלויות ובמשאבים סביבתיים.