הנחת היסוד הינה כי פרויקטים של בניה ככלל ושל התחדשות עירונית בפרט, הינם פרויקטים מורכבים המשלבים רצונות וצרכים רבים ושונים של הדיירים, אשר להם השפעה מיידית וארוכת טווח על איכות החיים של הדיירים ועל ערך הנכס אשר בבעלותם.

 

הנחת יסוד זו הינה העיקרון המנחה בעבודת צוות החברה והבסיס לערכים לאורם החברה פועלת:

 

מקצועיות, אמינות ושירות לקוחות ללא פשרות

לצוות הקבוצה ניסיון רב שנים בייזום, בנייה וניהול פרויקטים מורכבים בסטנדרטים גבוהים. אנו בוחרים את הפרויקטים שלנו תוך שקיפות מול הדיירים, מחויבים לביצוע הפרויקט על כל שלביו בצורה המקצועית והטובה ביותר תוך דיוק והקפדה על תכנון וביצוע באיכות גמר מעולה ועמידה בהתחייבויות ובזמני ביצוע וזאת תוך מתן מענה ושירות אישי בכל שלבי הפרויקט.

 

השאת ערך כלכלי לדייר

אנו פועלים באסרטיביות מול הרשויות לבחינת אפשרויות שונות של ביצוע הפרויקט, בדרך הכדאית ביותר עבור הדיירים, כדי להגדיל ככל שניתן את שטח הנכס (תמ"א 38/2, תמ"א 38/3). תכנון הדירה והבניין נעשה באופן המשלב מפרט עיצוב יוקרתי לצד פונקציונאליות ועמידות בחומרים ובביצוע, המבטיחים חסכון משמעותי בתחזוקה היומיומית של הדירות ומקסום ערכן.

 

מחויבות לבניה סביבתית ולערכי הקיימות

אנו פועלים מתוך הכרה בחשיבות חזון הקיימות ובסינרגיה בין בניה סביבתית, איכות חיים וערך כלכלי. אנו מחויבים לתכנון ולבניה סביבתית ומשתמשים במגוון רחב של פתרונות מתקדמים המבטיחים סביבת מגורים בריאה, מהנה, ובטוחה יותר לצד חסכון בעלויות ובמשאבים סביבתיים.