התחדשות עירונית

בשנים שעברו מאז כניסתה לתוקף של תכנית מתאר ארצית 38 הפכה ההתחדשות העירונית הכוללת פרויקטים מסלולי הריסה ובניה ופינוי בינוי, לאחד התחומים הפופולריים בישראל בזכות הפוטנציאל שהיא טומנת בחובה לכולם.

פרויקט מא' עד ת'

ייחודה של חברת בניין וסביבה נובע מהעבודה כי כל התהליך היזמי מתבצע בתוך הבית: בניין וסביבה מנהלת ומבצעת את כל השלבים בפרויקט, ובניהם:

איתור הקרקע ובדיקות התכנות תכנוניות ופיננסיות

תכנון הפרויקט והדירות

קבלת אישורים והיתרים מרשויות התכנון הלאומיות והמוניציפליות

שיווק הדירות וניהול הקשר עם הדיירים לאורך כל הדרך

בניית הפרויקט מהמסד ועד הטפחות וביצוע כלל עבודות הגמר והאבזור

ניהול שנת הבדק וליווי הדיירים לאורך זמן

הבחירה שלנו לנהל את כל התהליך היזמי בבית נועדה להבטיח כי לקוחותינו מקבלים את הדירה הטובה ביותר ולאפשר לנו ליטול אחריות וסמכות מלאה על כל שלבי התכנון, הבניה והניהול של הפרויקטים שלנו.

לקוחותינו מרוויחים ראש שקט ובטחון מלא, מהפגישה הראשונה שלנו והרבה אחרי שקיבלו את המפתחות לדירה החדשה.

1

מתחדשים את הבניין ואת הסביבה

אנו רואים בפרויקטים בהתחדשות עירונית הזדמנות ייקרת ערך לשיפור איכות הסביבה והקיימות של הבניינים שאנו בונים והסביבה העירונית בה אנו פעילים. לכן אנו משלבים בתהליכי התכנון והבנייה שלנו תפיסות, פרקטיקות ושיטות בנייה מתקדמות שמטרתן אחת: להעניק לכם סביבת מגורים מקיימת ומבריאה לשנים ארוכות.

אנו משפרים את ניצול המשאבים הטבעיים בכל פרויקט, ובניהם אנרגיה ומים, מעניקים לכם תשתיות לצמצום זיהום סביבתי ומחזור פסולת, ובמהלך שלבי הבנייה אנו עושים הכל על מנת לצמצם השפעות סביבתיות.

אנו בבניין וסביבה נהנים מהיכרות וניסיון מעמיקים עם תחום ההתחדשות העירונית ועם האתגרים והמורכבות של הפרויקטים האלה. משום שאנו מנהלים את כל תהליכי הייזום, התכנון והבנייה של הפרויקטים שלנו, אנו יכולים לכל האתגרים בתחום ומתמחים בניהול פרויקטים מורכבים, הממוקמים בלב הסביבה העירונית.

2

אוהבים את השותפים שלנו

המפתח לכל הפרויקטים בהתחדשות עירונית טמון בידיהם של בעלי הדירות ולכן הם מהווים שותפים אסטרטגיים בעלי חשיבות עליונה בעניינו. אנו בבניין וסביבה בונים מערכות יחסים עם בעלי הדירות בפרויקטים שלנו המושתתים על ערבות הדדית, כנות ויושרה.

הדרך שלנו אתכם מתחילה בפגישה הראשונה שלנו, לאחר שערכנו בדיקות התכנות מקיפות על הבניין שלכם ואנו מקווים שתמשך הרבה אחרי שתחזרו לבית החדש בכתובת הוותיקה והאהובה.

אנחנו נשתף אתכם בכל הממצאים שלנו, ונעניק לכם את התמונה המלאה והמדויקת בדבר הפוטנציאל של הבניין שלכם, בתמורות שאתם תוכלו ליהנות מהם ובהערכות שלנו בדבר משך תהליכי התכנון והאישור, ובתהליך הבנייה.

מנהל הפרויקט שלכם יהיה אתכם בקשר בכל עת, יעניק לכם תשובות לכל השאלות והבקשות שלכם ויהיה איש הקשר שלכם בכל נושא.

אתם תקבלו מאתנו מעטפת של ערבויות ובטחונות שמטרתה להעניק לכם ביטחון ושלווה לאורך כל הדרך

ואנחנו נעשה הכל כדי לנהל את התהליך מתחילתו ועד סופו, במסגרת לוחות הזמנים שהוגדרו ותוך שמירה מקסימלית על השגרה והנוחות שלכם.

3

התחלה חדשה בכתובת האהובה

כולנו רוצים להתחדש, ולשפר את סביבת המגורים שלנו. אנחנו גאים להיות קטר ההתחדשות שלכם ולקחת חלק במימוש החזון, החלומות, הצרכים והרצונות שלכם:

  • הבניין החדש שלכם ייבנה לפי התקן הישראלי לבנייה ירוקה ויכלול מערכות לבידוד אקוסטי ותרמי, מערכות לצמצום ניצול האנרגיה, המשאבים והאשפה ומחזור פסולת.
  • סביבת הבניין תהנה מעיצוב ופיתוח נוף הכוללים צמחיה, תאורה, ריצוף וחיפוי מרהיבים ותאפשר נגישות מלאה לכל הבאים בשעריו.
  • הלובי שלכם יהיה מטופח ומעוצב, ויכלול מערכות לבקרת כניסה, חדרי אופניים ועגלות ומעליות מהירות ומתקדמות.
  • כל דירה תהנה מממ”ד, מרפסת, חניה ומחסן, בהתאם להחלטות וועדות התכנון המקומיות
  • כל מערכות הדירה, לרבות אינסטלציה, חשמל, תקשורת וגז יהיו הטובות והמתקדמות מסוגן
  • אבזור הבית: מנקודות החשמל, דרך הריצוף והחיפוי, ועד לאמבטיות ולמטבח, יהיה הטוב מסוגו ויאפשר לכם מבחר עצום.